Tulip Stress Relief Center - בלוג - כתבות ישנות

טוליפ בלוג - ארכיון 

היזמית שמרעידה את תעשיית טיפולי הגוף

עם התחלה חדשה בצפת, שנים רבות בספא הטוב ביותר במזרח התיכון ומוטיבציה בלתי נלאית: הכירו את גלינה אשכנזי, מומחית לעיסויים פרא-רפואיים וטיפולים להפגת מתחים.

גלינה אשכנזי, מייסדת קליניקת טוליפ, מרכז לעיסויים וטיפולי גוף, עלתה מאוזבקיסטן לישראל בשנת 1993 והגיעה לצפת, עיר קטנה ורוחנית שקיבלה אותה בזרועות פתוחות. הבית שבנתה, המשפחה שהקימה ומסלול הקריירה שלה התחילו כולם שם, כולל עבודה מאתגרת במלון מצפה הימים –שם עשתה את צעדיה הראשונים אל קריירה עשירה במיוחד.

"העלייה לארץ בשנת 1993 מאוזבקיסטן הביאה אותי למקום הכי צפוני בארץ. מקום שנתן לי דרך וכיוון לבנות את עצמי מחדש. החלטתי ששלושה דברים הם החשובים לי ביותר ובהם אשקיע את כל זמני וכוחי: לבנות בית, לגדל ילדים , להצליח בעסק".
"מצפה הימים", מלון וספא מפואר הממוקם בין צפת וראש פינה, אשר זכה לא פעם בתואר הספא הטוב ביותר במזרח התיכון, שימש לגלינה אבן דרך אל עולם הטיפוליים הפרא-רפואיים, שם התנסתה והתמקצעה בסגנונות טיפול רבים מסורתיים לצד שיטות טיפול חדשניות וייחודיות כפי שהיא מעידה: "עשיתי במקום לילות כימים, העבודה הייתה קשה ומאתגרת אך לימדה אותי טכניקות חדשניות והביאה אותי לרמת מיומנות אליה יכולתי רק לשאוף להגיע בתחילת דרכי".
אחרי מספר שנים ובהחלטה משותפת, החליטה משפחת אשכנזי להתקרב למרכז ועברה לגור בישוב כוכב יאיר.  שם מצאה גלינה מצאה את מקומה לצד אוכלוסייה אינטיליגנטית מדהימה שגרמה לה להרגיש בבית. מהר מאוד ביססה את מעמדה כמומחית לעיסויים מוכרת בישוב והלקוחות זרמו בהמוניהם. גלינה מעידה כי "די מהר הרגשתי שאני מחזקת את עצמי במקצוע. כל לקוח חדש שהגיע גרם לי להבין כי אני לא רק משחררת מעומס ומכאובים, אני גם תורמת לשקט הנפשי של המטופל".
"הייתה לי מוטיבציה ורצון ענק להגדיל את הקליניקה ולפתוח מרכז טיפולים המתמחה בעיסויים וטיפולי גוף התורמים לשיפור גוף ונפש האדם" מספרת גלינה, "בכל פעם שהייתי יוצאת לתיאטרון או לבילויים בתל אביב, דמיינתי איך אני פותחת מקום גדול בעיר הגדולה והאמנתי שזה יקרה!"

לפני כשנה הקימה גלינה קליניקה בשם טוליפ, מרכז לעיסויים מקצועיים וטיפולי גוף המתמחה בטיפולי אנטי סטרס וזרימת דם, כולל עיסוי מלחים בחמאם תורכי לניקוי רעלים וטיפולים מיוחדים לפילינג גוף. המרכז נמצא ברמת אביב החדשה במרכז מיניקן ברח' רודנסקי המתחדש ונרשם כהצלחה גדולה אצל אוכלוסיית השכונה ובעיר. חודשים ארוכים טרם הפתיחה תכננה את המקום ואת אופי הטיפולים בו והיא נרגשת ומתלהבת מכל לקוח מרוצה. ניחוחות לבנדר לימוני אופפים את כל מרחבי המרכז ומשרים סביבה מושלמת עבור המבקרים המעידים כי הטיפולים השונים משחררים עומס ומכאובים, מחדשים את הגוף ומרגיעים את הנפש.
מרכז הטיפולים קרוי על שם הפרח טוליפ שמקורו באזור שבו נולדה במרכז אסיה . לפרח חשיבות מסורתית , פריחתו מסמלת התחדשות והתעלות הגוף ונפש ונחגגת ברחבי היבשת מידי שנה .
גלינה, שמגיעה לתחום הזה מאהבה, קמה בכל יום מחדש לעבודה עם אנרגיה טובה וכוח מופלא לעזור, לרפא ולתקן את הגוף של מטופליה.

"הניסיון של 28 השנים שלי כמטפלת לימד אותי כמה דברים: להקשיב לבטן ,להיות בעלת מוצר טוב יותר מכל אחד אחר, להכיר את הלקוח והסביבה ותשוקה בוערת להצלחה. אני מודה מאוד לחברים שתמכו ונתנו לי עצות נכונות .ומודה במיוחד לילדים שלי על התמיכה והפירגון לבחור בדרך שהאמנתי בה, וזכיתי להיות שייכת ומחוברת לעם ישראל. "